שמות לב

בלוג שמות לב

בלוג שמות לב

מקשיבות לרדיו? רואות חדשות? ערות לאמירות של נבחרי ציבור ולפרשנויות הניתנות להן על ידי  התקשורת מחד והציבור מאידך? מעניין אתכן מה נבחרי הציבור שלנו חושבים ועושים?

אם כן, פרויקט "שמות לב" יכול להיות פעילות מעניינת מאד בשבילך.

כפי שבוודאי ידוע לך, תנועת נשים עושות שלום הוקמה כדי להעלות לראש סדר היום הציבורי את הפתרון המדיני, ויישום החלטת האו"ם 1325 לשילוב נשים בתהליכים מדיניים.  הרעיון המרכזי של פרויקט שמות לב הוא להוביל לשינוי בתפיסה ובעשייה של חברי הכנסת, כזה שיגרום להם להוביל אותנו לשולחן המשא ומתן למען יצירת הסכם מדיני מכבד ומוסכם על כל הצדדים.  אנחנו ננסה לעשות זאת ע"י תשומת לב אישית לכל אחד ואחת מחברי הכנסת, ויצירת יחסים שוטפים ומתמשכים איתם.  השם שלנו לא נבחר כלאחר יד, המשמעות של שמה לב היא באמת לשים את הלב ביצירת היחסים האלה במטרה לפתוח את הלבבות, לגרום להקשבה וליצור שיח.  המהות שלנו היא ליצור קשר ארוך טווח, מעמיק, ליצור ברית וחיבור שתביא לכך שישמעו את קולנו ויקשיבו לנו, ובסופו של דבר יענו לנו.

אנחנו פועלות כרגע בשני צוותים, שכל אחד מהם יוצר קשר עם נבחרי הציבור שלנו בערוצים שונים ופועל לחבר בינם לבין מטרותינו.  העבודה מתבצעת מהבית, אין צורך "לקום מהכורסא"!!!

נשמע לך מעניין? צרי אתנו קשר, אנחנו מחכות לך!!