נשים עושות שלום משתתפות פעילות בעצרת הזיכרון לראש הממשלה יצחק רבין

אנחנו מתכוננות ומתרגשות לקראת השתתפותנו בעצרת הזיכרון השנתית לראש הממשלה יצחק רבין ז"ל.

העצרת תתקיים ביום שבת, 1/11/2014 בשעה 19:30 בככר רבין שבתל אביב. לפרטים נוספים ועדכונים שוטפים הצטרפו לדף האירוע בפייסבוק.

עצרת הזיכרון ליצחק רבין 2014

עצרת הזיכרון ליצחק רבין 2014

העצרת השנה מכוונת ללחוץ על הממשלה ליזום מהלך מדיני. נשים עושות שלום יהיו שם כדי לקרוא בקול ברור להוביל להסכם מדיני ולעצור את המלחמה הבאה. זוהי ההזדמנות הראשונה בה אנו מופיעות בציבור כתנועה ולכן חשוב לנו מאוד שרבות ורבים ימלאו את הכיכר. בואו לעצרת! הביאו אתכן את ילדיכן, נכדיכן, בני הזוג, ההורים, החברים והשכנים. אי אפשר לחכות עוד – אנחנו יוצאות לכיכר כדי להניע מהלך מדיני עכשיו.

19 נשים מהתנועה יהיו על הבמה בעצרת. בחרנו לעלות יחד כדי לסמל את המגוון הרב של הנשים בתנועה וכדי להצביע על כך שאנחנו מייצגות את החברה האזרחית בישראל כולה. כל אשה מציינת שנה אחת מאז רצח רבין. ארבע מאתנו ידברו ויספרו מה הוביל אותן להצטרף לתנועת נשים עושות שלום. את חלקנו בטקס תחתום מרילין סמדג'ה ממובילות התנועה.

הצטרפו אלינו, גם בעצרת

כדי להתארגן, לחלק חומר פרסומי, שלטים, לעמוד ביחד ולהצטייד בחולצות התנועה  נפגש בפינה הצפון מערבית של הכיכר ליד המדרגות של עיריית תל אביב ביום שבת 1.11.2015 בשעה 19:30.  אנחנו מחפשות מתנדבות שיסתובבו בקהל כדי לחלק סטיקרים ופליירים ולצרף נשים לתנועה. אנחנו רוצות גם להפיץ את אירוע ההשקה שלנו שיתקיים במהלך חודש נובמבר. מי שמוכנה להתנדב אנא פני לעליסה במייל alisa2905@gmail.com .

מוזמנות להתארגן להסעות משותפות בדף הפייסבוק שלנו.

לקבלת עדכונים והזמנה לפעילויות נוספות שלנו מלאו את טופס ההצטרפות.

להתראות בעצרת במוצאי שבת.