בחירות 2019: פתרון מדיני מוסכם בראש סדר היום – נשים עושות שלום בטוויטר

לקראת נשות התנועה מגיעות לכל מקום וכל מפגש עם חבר\ת כנסת כדי לשאול: – מה עשית ומה בכוונתך לעשות לקדם הסכם מדיני מכובד עם הפלסטינים? – מה בכוונתך לעשות לקדם נשים לתפקידי קבלת החלטות – ? – כיצד תקדם את הצעת תחילה?

תוכלי לעקוב אחרי תשובות המועמדים כאן ובחשבון הטוויטר שלנו. את גם מוזמנת להשתתף בדיונים ולדרוש מהמועמדים שישימו את הנושא על סדר היום! התגייסי ל״סיירת הבחירות״

In these days of incitement against the Arab public, we Jewish & Arab women of Women Wage Peace continue our work TOGETHER. We won't be divided. We will continue to work for peace, security and equality. And we won't stop until there's a diplomatic agreement.
Join us!

בימים אלו של הסתה נגד הציבור הערבי, אנחנו בנשים עושות שלום, יהודיות וערביות ביחד, ממשיכות לעשות שלום. לא ניתן שיפרידו בינינו. נמשיך ביחד לפעול לשלום, ביטחון ושוויון. ולא נעצור עד הסכם מדיני.
שתפו והצטרפו!

עם ממשלה חדשה או בלי ממשלה חדשה, נעמוד מחר בצמתים בכל רחבי המדינה לדרוש הסכם מדיני. זה צריך להיות בעדיפות עליונה של כולנו. ו-#כןזהאפשרי!
הצטרפו: https://www.womenwagepeace.org.il/events/%d7%a4%d7%a8%d7%95%d7%99%d7%a7%d7%98-%d7%94%d7%a6%d7%9e%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%a1%d7%a2%d7%95-%d7%9c%d7%a9%d7%9c%d7%95%d7%9d-2-2019-11-28/

נשים - יהודיות וערביות - ביחד.
לא מוותרות על שלום ביטחון ושיוויון.
نساء - يهوديات وعربيات - معاً.
لن نتنازل عن السلام والأمن والمساواة.
Women - Jewish and Arab - together.
We're not giving up on peace, security and equality.

2

החוק שיכול למנוע את המלחמה הבאה - בית איל באשדות יעקוב מארח את @yaeladmi & @tami_yakira
יום שישי הקרוב
محاضرة ونقاش – قانون البدائل السياسية أولا – القانون الذي بامكانه أن يمنع الحرب
https://www.womenwagepeace.org.il/events/hok-bet-eyal/

גיבורה מעוררת השראה במלאווי: נבחרה כראשת קהילה של מיליון איש, מבטלת נישויי ילדות, מחזירה אותן לבית ספר
https://relieved.co/malawian-chief-annuls-marriages/?fbclid=IwAR39SUMjAv7eGvWYD9FjBxlQGeOjOLv0YXU1d_uFG5T_uUrFKG0QZU2JCxU

@avitalbrown @yoel2116 @WomenWagePeace מילים כדורבנות. ילדות בנות 9 יודעות שהחיים מסבב לסבב לא יביאו ביטחון ולא לשקט ולשלום. המנהיגים צריכים להקשיב לילדים, ולתת לאזרחי המדינה תקווה ואופק.
האינטרס של רוב אזרחי ישראל הוא לעשות כל מאמץ ולקדם את סיום הסכסוך. עיין ערך "מדד השלום" שהתפרסם השבוע מטעם מכון אוונס אוניב' ת"א.

Load More...