הפרלמנט האיטלקי מתעניין ב"נשים עושות שלום" / תמי אנגל ואמירה זיידן

ארגון INNER PEACE שהזמין אותנו לאיטליה עוסק בהטמעת מדיטציות במוסדות חינוך בכל העולם, כאמצעי להתמודדות עם אלימות והפרעות קשב. מטרתו להגיע לשקט פנימי שיאפשר הורדת רמות האלימות וקירוב שלום עולמי. מבחינתם רק כשאדם משיג שקט פנימי הוא יכול להתפנות להשגת שלום חיצוני.

הארגון הזמין אותנו לסדרת הרצאות על נשים עושות שלום בפרלמנט האיטלקי. מדובר באנשים טובי לב, חמים, שוחרי שלום שפשוט מעריצים את התנועה שלנו כמו גם את השיר תפילת האמהות שגורם להם לבכות שוב ושוב.

תמי ואמירה בפרלמנט האיטלקי ברומא

ההרצאות בפרלמנט

קיימנו הרצאה ראשונה עם חברי הארגון  ועוד 3 הרצאות בפרלמנט. סה״כ שמעו אותנו כ-800 איש: ילדים,  נערים, צוותי הוראה, אנשי ממשל, סגן ראש הפרלמנט וראש המפלגה הגדולה ביותר, חברי התנועה שלהם מרחבי העולם ואפילו נציגה מהאו"ם. בחרנו לדבר על פי מתווה שהכנו ולא להקריא נאום מוכן מראש. כל ההרצאות זכו לתגובות נלהבות והתרגשות ניכרת על ידי השומעים.  נראה שהמתווה היה נכון.

רכשנו ניסיון חשוב בהרצאות פרונטליות באנגלית והתאמתן לקהלים שונים. קיבלנו הרבה מחיאות כפיים,  בכי, חיבוקים והתרגשות. קשה לדעת אם יהיה לזה המשך ומאיזה סוג. חילקנו כרטיסי ביקור והובטחו לנו ראיונות עם עיתונאים ופעילויות המשך.

לסיום: מאוד נהנינו יחד!!!! נהנינו לייצג את התנועה ולהעביר מסר מחבר ומשתף קהל גם אם זה פרלמנט! שביעות הרצון של המזמינים הייתה גבוהה. יש להם סניפים בחמישים מדינות והם מקיימים טקסי שלום בכל העולם.