בחירות 2019: פתרון מדיני מוסכם בראש סדר היום – נשים עושות שלום בטוויטר

לקראת נשות התנועה מגיעות לכל מקום וכל מפגש עם חבר\ת כנסת כדי לשאול: – מה עשית ומה בכוונתך לעשות לקדם הסכם מדיני מכובד עם הפלסטינים? – מה בכוונתך לעשות לקדם נשים לתפקידי קבלת החלטות – ? – כיצד תקדם את הצעת תחילה?

תוכלי לעקוב אחרי תשובות המועמדים כאן ובחשבון הטוויטר שלנו. את גם מוזמנת להשתתף בדיונים ולדרוש מהמועמדים שישימו את הנושא על סדר היום! התגייסי ל״סיירת הבחירות״

HAPPENING SHORTLY: Why are women leaders more successful in managing the corona crisis in their countries? Important discussion w/ @WomenWagePeace + diplomats serving in Israel from countries led by women prime ministers. 6PM Jlem/11AM ET http://ow.ly/XWbN50AYvvc

At least 60 fires caused by explosive balloons launched from Gaza were ignited today in the south of Israel. An activist from @WomenWagePeace who lives in the area sent us photos of this impossible reality. At this time negotiations to find a peaceful agreement are crucial.

תהליכי קבלת החלטות שערורייתיים שאנחנו משלמים עליהם בדם אינם גזירת גורל. לא בקורונה, לא במלחמות. אפשר לשנות את זה.
חוק חלופות מדיניות תחילה: https://www.jpost.com/jerusalem-report/a-law-to-prevent-the-next-war-637328
@WomenWagePeace @GileadSher #חוק_חלופותמדיניות

אז מסתבר ששלום עושים עם אוייבים. ואוייבים מרים. ושלום תמיד עדיף על מלחמה. תמיד! https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5775587,00.htm

@WomenWagePeace @ela1949 הזדעזעתי לשמוע מבני שהשתתף במלחמת לבנון השנייה על "קבלת ההחלטות" והורדתם לשטח הלחימה.
לא האמנתי למה ששמעתי.
חוק החלופות הכרחי להצלת חייהם של בנותינו וביננו/ נכדותינו ונכדינו!

نساء يصنعن السلام تتقدم بأحر التهاني للصديقات والشريكات المحتفلات بعيد الأضحى المبارك وتتمنى عيدًا سعيدًا لكن/م ولعائلاتكن/م وأن يعيده الله عليكن/م وأنتن/م تنعمون بالصحة والعافية والخير والبركة.
חג שמח לחוגגות את עיד אל-אדחה.
Best wishes to all celebrating the Eid al-Adha feast.

תשעה באב. השנאה ברחובות גואה ואיתה האלימות והפחד.

נשים עושות שלום מגנות כל מעשה אלימות.

כשחיים כל כך הרבה שנים בתוך סכסוך, נורמות של אלימות מחלחלות לכל תחומי החיים, ולכן חיוני, גם בימים קשים אלה, לזכור כמה חשוב להמשיך ולקדם הסכם מדיני ולסיים גם את הסכסוך.

אתמול הודחה ח"כ יפעת שאשא ביטון מתפקידה כיו״ר ועדת הקורונה.
מזה זמן רב אנו מתריעות על תהליכי קבלת החלטות שלא בוחנים לעומק סיכויים וסיכונים של מהלכים. סוף סוף קמה @sbyifat שעשתה זאת, יו"ר אישה, והנה-מודחת.
אנו מוחות על הדחתה וקוראות לבסס מנגנונים בשיתוף נשים שיבחנו החלטות לעומק.

Load More...