בחירות 2019: פתרון מדיני מוסכם בראש סדר היום – נשים עושות שלום בטוויטר

לקראת נשות התנועה מגיעות לכל מקום וכל מפגש עם חבר\ת כנסת כדי לשאול: – מה עשית ומה בכוונתך לעשות לקדם הסכם מדיני מכובד עם הפלסטינים? – מה בכוונתך לעשות לקדם נשים לתפקידי קבלת החלטות – ? – כיצד תקדם את הצעת תחילה?

תוכלי לעקוב אחרי תשובות המועמדים כאן ובחשבון הטוויטר שלנו. את גם מוזמנת להשתתף בדיונים ולדרוש מהמועמדים שישימו את הנושא על סדר היום! התגייסי ל״סיירת הבחירות״

@galberger ואנחנו ב @WomenWagePeace מזכירות, ללא צורך בסקרים, שבמלחמה אין מנצחים. יש רק מפסידים. ולכן חשוב ודחוף להגיע להסכם מדיני עם הפלסטינים.

On this day: President Clinton nominated RBG to the SCOTUS in 1993, making her the first Jewish woman and second woman ever to serve on the nation’s highest court. A pioneer, Justice Ginsburg paved the way for gender equity for years to come. #OurGovernmentRepresentsUs #SMEdFund

הממשלה עם הכי הרבה שרות וייצוג נשי הגדול ביותר בקבינט המדיני-בטחוני מהקמתו.
אנא הוכיחו שיש משמעות לקול הנשי, דאגו לחלופות מדיניות בשיגרה, עשו הכל להגיע להסכם מדיני לפני סבב הלחימה הבא, וכשיגיע הרגע למו״מ- מקומכן ליד השולחן, כי הוכח שכשנשים מעורבות יש סיכוי גדול יותר להגיע להסכם.

יום חשוב למדינת ישראל
היום קמה ממשלה שבה ייצוג למגוון רחב של אזרחיה: יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, מימין מהמרכז ומהשמאל. דרך שצריכה הרבה השקעה וגמישות. מברכות את הנבחרים כולם ואת הנשים בפרט שקולן כל כך חשוב להשגת בטחון אישי, חברתי, כלכלי ומדיני.
יחד נחתור לשלום. #כן_זהאפשרי

2

The indefatigable, always hopeful @WomenWagePeace outside the Knesset for the swearing in of the new government.
Hebrew & Arabic signs say that the new government's guidelines include "ensuring the security of the country's citizens, alongside advancing peace".
YES IT'S POSSIBLE

ביום ראשון תושבע הממשלה החדשה.
אנו נתייצב שם, נאחל לה אריכות ימים ונקרא לחבריה לעשות כל שביכולתם כדי להגיע להסכם מדיני לפני שיגיע סבב הלחימה הבא.
ראשון 13.6 בשעה 15:00 ככר קפלן בכניסה לכנסת.
לרישום והסעות: https://womenwagepeace.smarticket.co.il/

Load More...