קריאה דחופה לפעולה רגע לפני הקמת הממשלה החדשה

היום בבוקר -05.04.2020- התפרסמה בעיתון מודעה עם הדרישות שלנו לקווי יסוד בממשלה.

בנוסף למלחמה בקורונה, ברגעים אלו מתנהל משא ומתן קואליציוני שיקבע איך המדינה שלנו תראה גם בימים שאחרי הקורונה.

העתיד שלנו יכול להיות טוב יותר, ואנחנו, ביחד איתך, נבטיח זאות. יחד נקרא היום לחברי הכנסת שיבטיחו בקווי היסוד של הממשלה הבאה את החתירה לביטחון ושלום עם שכנינו.

היום כל אחת מאיתנו תשלח הודעת מייל או ווטסאפ לחברי הכנסת המעורבים במשא ומתן הקואליציוני, ונקרא להם לפעול להכנסת נושאים אלה לקווי היסוד של הממשלה

הצטרפי אלינו!

  1. בהמשך מצורפים:
    נוסח מומלץ להודעה שאפשר לשלוח לחברי הכנסת בווטסאפ או במייל - כולל נוסח הסעיפים לקווי היסוד
    רשימה עם פרטי קשר של חברי הכנסת

בואו נשפיע היום לעתיד טוב יותר לאחר הקורונה

  1. פרטי הקשר (מייל + מספר טלפון) של חברי הכנסת

מומלץ לשלוח את המייל או ההודעה במיוחד לחברי הכנסת שמעורבים במשא ומתן הקואליציוני - ראשי מפלגת כחול לבן וראשי מפלגת הליכוד . 

כחול לבן: 

הליכוד:

. נוסח מומלץ לשליחה בווטסאפ או במייל (יש למלא את הפרטים המסומנים ב<<...>>, וניתן כמובן לעשות התאמות אישיות): 

הנדון: הצעה לסעיפים בקווי היסוד של הממשלה החדשה

לכבוד ח"כ <<...>> היקר,

אני <<...>> מ<<...>> , ואני פונה אליך בנושא קריטי לעתידה וביטחונה של מדינת ישראל.

בחודשים האחרונים הנושא המדיני עלה לכותרות, בין היתר סביב פרסום "תכנית המאה" של נשיא ארה"ב - ולמהלכים בזירה הזו יש ותהיה חשיבות אדירה גם בימים שלאחר הקורונה.

מתוך אמונה שבחרת להיכנס לממשלת אחדות בימים אלו במטרה לתרום לטובתה של ישראל עכשיו ובעתיד, ברצוני לקרוא לך להכניס לקווי היסוד של הממשלה החדשה, במסגרת המשא ומתן הקואליציוני, את שני הסעיפים הבאים:

*הממשלה תחתור להסכמים ארוכי-טווח עם שכנינו הפלסטינים ועם מדינות ערביות נוספות, במגמה ליישב בהדרגה את הסכסוך הישראלי-פלסטיני ולקדם את מעמדה של ישראל באזור, תוך שמירת האינטרסים הביטחוניים, ההיסטוריים והלאומיים של מדינת ישראל בהשתתפות נשים בתהליך המשא ומתן.

*הממשלה תמסד את תהליך קבלת ההחלטות בתחום המדיני-ביטחוני בשגרה ובחירום, ותבחן אפשרות לתמוך מאמץ זה בחקיקה שתתבסס על הצעת החוק חלופות מדיניות תחילה, בדגש על בחינה סדורה ורציפה של חלופות מדיניות ופיתוחן, הן בשגרה והן טרם יציאה למהלך צבאי.

סעיפים חיוניים אלו יש בהם כדי להבטיח את האינטרסים של מדינת ישראל, למנוע מהלכים חד צדדיים (כגון סיפוח) שעשויים לסכן אותנו, ולקדם מציאות של ביטחון ושלום לנו ולילדינו.

בברכה,
<<...>>